path icon Nie wybrano województwa - kliknij aby wybraćKanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Zobacz nasze konto na Facebooku Zobacz nasze konto na twiterze Zobacz nasze konto na NK Zobacz nasze konto na Google Plus

Wyszukiwarka KRS ___

Praca przy układaniu bukietów taśmowych - PRACA TYMCZASOWA

Data utworzenia: 2017-11-14 20:17:30

Kategoria: praca w holandii
Typ transakcji: inne
Miejscowość: Opole
województwo opolskie
Telefon 774410410
Wyświetleń 12
Cena: 999

Opis ogłoszenia

OPIS STANOWISKA:
- PRACA PRZY TAŚMIE
- UKŁADANIE BUKIETÓW Z RÓŻNYCH KWIATÓW CIĘTYCH
- SORTOWANIE I PAKOWANIE KWIATÓW PRZY BANDZIE

WYMAGANIA:
- MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W TWORZENIU BUKIETÓW
- DYSPOZYCYJNOŚĆ NA OKRES MINIMUM 8 TYGODNI
- MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OFERUJEMY:
- LEGALNE ZATRUDNIENIE
- ZAKWATEROWANIE I UBEZPIECZENIE
- TRANSPORT DO HOLANDII
- COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO
- OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW
- MOŻLIWOŚĆ DŁUGOTERMINOWEJ WSPÓŁPRACY

INFORMACJE DODATKOWE:
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie, prosimy o dołączenie do formularza
zgłoszeniowego CV.

Jeżeli masz pytania zadzwoń:
Poniedziałek – piątek 9.00-17.00
Tel.( 77 ) – 4410410
Kom. 604 521 233
Sprawdź nas:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm

Położenie na mapie

Odśwież kod