path icon Nie wybrano województwa - kliknij aby wybraćKanał RSS
Wybierz województwo:

Kategorie Ogłoszeń

Schowek
Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi ogłoszeniami

Schowek
Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Zobacz też
Zobacz nasze konto na Facebooku Zobacz nasze konto na twiterze Zobacz nasze konto na NK Zobacz nasze konto na Google Plus

Zatrudnię KUCHARZ / POMOC KUCHENNA

Data utworzenia: 2018-01-09 10:18:40

Kategoria: Gastronomia
Typ transakcji: inne
Miejscowość: Chrząszczyce
województwo opolskie
Telefon 775474372
Wyświetleń 38
Cena: 14

Opis ogłoszenia

Gościniec „Pod Różą” to dom weselny z wieloletnią tradycją. Oprócz wesel wielu gości korzysta z pomocy lokalu przy organizacji imprez okolicznościowych, a bale karnawałowe przyciągają uwagę najgorliwszych zwolenników domowego zacisza. Osoby zatrudnione w Gościńcu mają okazje pracować przy naprawdę ciekawych projektach, które rozwijają nie tylko umiejętności, ale i wyobraźnię J Potrawy z kuchni regionalnej jak i śródziemnomorskiej zachwycą niejednego smakosza. Koncepcja z jaką stworzony został lokal zakłada najwyższą jakość proponowanych usług, świetną organizację eventów oraz, co najważniejsze, uśmiech na twarzy gości jak i pracowników.  :)

KUCHARZ/ POMOCNIK KUCHENNY

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie oraz wydanie posiłków dla gości restauracji z dbałością o ich jakość i smak. Poszukujemy osoby, która ma zdolności kulinarne, gotowanie jest dla niej przyjemnością i chciałaby podzielić się tym z innymi.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnych stanowisku – mile widziane.
  • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane.
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność.
  • Dobra organizacja czasu pracy.
  • Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne.

Oferujemy:
  • Umowę o pracę – na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia w sezonie.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia pod okiem profesjonalistów.

Położenie na mapie

Odśwież kod