Programista/Programistka Power APPS z orzeczeniem o niepełnosprawności- praca zdalna dla osób z całej Polski

Miasto: cała Polska
Strona www: https://bponetwork.pl/oferty-pracy/programista-programistka-power-apps-z-orzeczeniem-o-niepelnosprawnosci/

Wyświetleń: 82
798xxxxxx (Pokaż numer)

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista/Programistka Power APPS z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

● Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
● Mile widziane wykształcenie informatyczne
● Mile widziane – pasja i chęć rozwoju w zakresie programowania
● Biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office ( umiejętność tworzenia automatyzacji oparte na aplikacjach Microsoftu)
● Warunek konieczny- biegła znajomość aplikacji:
◦ Power Apps Developer
◦ Power Platform Developer
◦ Power Platform Programmer
● Skrupulatność
● Zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę i powierzone zadania
● Chęć rozwoju
● Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

● Usprawnianie i automatyzacja procesów informatycznych opartych na aplikacjach Microsoft

Oferujemy:

Umowę o pracę na ½ etatu lub ¾ etatu (do uzgodnienia z Pracodawcą)
● Pracę 100% zdalną i elastyczne godziny pracy
● Możliwość rozwoju zawodowego
●Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce
● Stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze
● Wielowymiarowa opieka ze strony BPO NETWORK (psycholog, prawnik, kadrowa)
● Respektujemy wszystkie uprawnienia pracownicze osób z niepełnosprawnościami

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona
798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ https://www.bponetwork.pl/oferty-pracy
(Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Promowane

390000 zł
2024-02-29
349000 zł
2023-11-29
0 zł
2020-05-11
3,5 zł
2019-01-16
0 zł
2018-12-31